top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraKlára

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu...

Hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu

na pozici Administrátor/ka projektu.

Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva, úvazek 1 Předpokládaný nástup: ihned Místo výkonu práce: Klecany, NUDZ

Pracovní náplň: - administrace evropských grantů - komunikace s českými a zahraničními odborníky z oblasti zdravotní péče - organizace workshopů

Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - znalost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office – Word, Excel, PowerPoint) - výborné komunikační dovednosti - pečlivost, důslednost, spolehlivost, samostatnost - plynulá znalost AJ - flexibilita - vhodné i pro čerstvé absolventy či rodiče po rodičovské dovolené

Nabízíme: - příjemné a moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném a zdravotnickém zařízení - možnost vyzkoušet si jak se pracuje s evropskými granty - 5 týdnů dovolené, stravenky V případě zájmu nám pošlete svůj životopis ve strukturované verzi a přiložte i stručný motivační dopis do 31.7.2019 na email martina.zavadilova@nudz.cz

15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page